Заміна каталізатора. Як максимально зберегти сімейний бюджет?

  • Posted on 15.07.2015
  • By Катализаторы Украины

При необхідності замінити каталізатор, найчастіше, проблемою стає матеріальна сторона ремонту. Як правило, віддається перевага каталізаторам з нержавіючої сталі, хоча, це, далеко, не найдешевший варіант.

Перш, ніж задуматися про заміну каталізатора, спочатку, необхідно переконатися в необхідності цього процесу.

Потреба в заміні каталізатора може виникнути тому, що:

  • Під сидінням машини чути деренчливий звук.
  • Відчуття, що автомобіль «не тягне», тобто, йому не вистачає потужності.
  • Нестійке положення стрілки на датчику, який сигналізує про обороти мотора на холостому ходу.

замена катализатора

Але ці ознаки можуть свідчити і про інші негаразди, пов’язані з необхідністю заміни автозапчастин. Щоб остаточно переконатися в несправності каталізатора, потрібно звернутися до компетентної особи для проведення професійної діагностики автомобіля. Не виключено, що проблема, дійсно, полягає не в каталізаторі.

Якщо власник автомобіля однозначно знає, що поломка полягає саме в каталізаторі, то слід знати наступне:

  • Заміна старого каталізатора проводиться на новий каталізатор.
  • Можна замінити зіпсований каталізатор універсальним видом, який буде відмінно гармоніювати з конкретним автомобілем.
  • Поставити полум’ягасник, що доступно для машин стандартів Євро 3,4.

новый катализатор

Поміняти каталізатор можна, не обов’язково купивши новий. Це можливо зробити і в тих компаніях, яких цікавить скупка бу каталізаторів і їх встановлення. Передбачений також інший варіант: самостійно зробити покупку каталізатору, а вже майстер його встановить. Загалом, способів заощадити на заміні каталізатора безліч, головне, тут не переборщити так, як каталізатори б/у перед придбанням необхідно перевіряти на справність. В іншому випадку, витрати на покупку каталізатора збільшуються, як мінімум, вдвічі.

​Що являє собою каталізатор? Чому так ретельно потрібно займатися його вибором?

​Він є частиною вихлопної системи машини. Завдяки каталізатору Вихлопна система здатна спалювати всі маси до екологічно чистого стану. Каталізатор фіксують, як правило, на приймальну трубу або кріплять за нею. Внутрішня сторона його корпусу нагадує бджолині стільники, розташовані на керамічній або металевій основі.

Завдяки сотам збільшується розмір площини контакту з площиною вихлопної системи. Саме на цій поверхні нанесений платино-іридієвий метал.

керамический катализатор

Кераміка більш крихкий матеріал, ніж метал. Але в силу того, що керамічні каталізатори поступаються за ціною, їх затребуваність на ринку, досить, висока. Зрозуміло, що металевий носій прослужить довше, ніж керамічний, хоча про вічність говорити не можна. Купуючи металеві каталізатори, важливо знати, що металевими можуть бути каталізатори тільки азіатського виробництва.

Крім цього, при виборі каталізатора слід звертати увагу на модель автомобіля. Наприклад, існує думка, що американські Ауді відрізняються від європейських, тому, на Ауді американського виробництва потрібно ставити Американський каталізатор, а на європейське Ауді – Європейський. Те ж говорять і про інші моделі авто. Але, чи правда це?

Різниця є скрізь і в каталізаторах, які стосуються не самих каталізаторів, а стандартів, зазначених в блоках управління. Відмінності між встановленими вимогами здатні привести до того, що каталізатори європейського виробництва не зможуть працювати на американських автомобілях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.