ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

Викуп (скупка) катлізаторів у Харкові

Викуп автокаталізаторів у Харкові наша компанія реалізує вже не один рік. Скупка проходить без посередників нашими прямими представниками, що гарантує найвищу ціну за кожну б/в деталь. Приймання каталізаторів у Харкові здійснюється на постійній основі. Ми приймаємо ці б/в пристрої від різних моделей авто, в будь-якій кількості і в різному стані. Щоб отримати більше інформації з цього питання, зв'яжіться з нашими консультантами за вказаним телефоном.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Каталізатор - що це і навіщо він потрібен

Каталізатор, він же каталітичний нейтралізатор, - це частина вихлопної системи, яка відповідає за очищення відпрацьованих газів і їх відповідність стандартам ЄС. Продаж автокаталізаторів, які вийшли з ладу, передбачає їх здачу на утилізацію за грошову винагороду. Автокаталізатор - це свого роду перетворювач вихлопних газів, який за допомогою хімічних реакцій знижує їхню токсичність. Знаходиться автокат у системі випуску автомобіля. Він являє собою розширення в трубі з трубчастим заповнювачем у вигляді сот. Така серцевина покрита спеціальним сплавом (найчастіше для цього використовують паладій, платину, родій), який і провокує виникнення хімічних реакцій. Стільникова структура дає змогу максимально збільшити площу контакту вихлопних газів із каталітичною речовиною і забезпечити високий ступінь очищення. Каталізатори бувають керамічні та металеві. Керамічний каталізатор більш поширений і дешевший за металевий. Але ціна також залежить від країни виробника, марки і року випуску авто, моделі тощо.

Чому каталізатори ламаються?

Як і інші деталі, каталізатори мають свій термін служби заявлений виробником. У середньому це 100-150 тис. км пробігу. За цей час пристрій вичерпує свій ресурс і стає марним. Але часто буває, що каталізатор ламається раніше заявленого терміну. Причиною цього може стати кілька факторів. Механічні пошкодження від ударів. У цьому випадку ви почуєте деренчання. Оскільки найчастіше серцевину каталізатора виконано з кераміки, то вона може пошкодитися від удару об камінь, сильного струшування і ударів на вибоїнах тощо. Засмічення трубок/стільників каталізатора, що провокує непрохідність газів і нагрівання приладу. З часом у каталізаторі скупчуються залишки, дрібні тверді частинки, які не згоріли до кінця. Теплові пошкодження пов'язані з перегріванням. Якщо каталізатор засмітився і не пропускає належним чином гарячі вихлопні гази, які надходять від двигуна, то його серцевина під впливом надто високих температур починає плавитися, що робить прохідність ще більш неможливою. Використання неякісного палива, етилованого бензину. Саме це стає найчастіше причиною швидкого передчасного засмічення і пошкодження каталізатора. Також сюди можна віднести часте стояння в заторах. Якщо ви відчули ознаки несправності каталізатора, не затягуйте з відвідуванням спеціалізованого СТО. Чорний дим із вихлопу, зниження обертів, ненажерливість двигуна, що з'явилася, світіння чека - не ігноруйте ці знаки вашого авто. Звертайтеся до нас, щоб швидко і якісно вирішити проблему.

Що робити, якщо каталізатор вийшов з ладу?

Мусимо вас попередити, що каталізатори не підлягають ремонту. Виходом із ситуації буде заміна автоката на новий або аналогічний пристрій. Якщо ви вирішите купити каталізатор для заміни, то враховуйте, що цей пристрій не з дешевих. Вартість каталізатора можна частково покрити вирученими грошима за відпрацьований каталізатор, якщо здати його нам. Але також є можливість встановити замість автоката дешевший пристрій, наприклад, полум'ягасник або резонатор. Незалежно від того, чи вирішують клієнти зробити демонтаж каталізатора і встановити новий, чи замінити його дешевшою запчастиною, ми пропонуємо одразу здати бу каталізатори в Харкові на нашому сервісі. Адже тоді ви зможете компенсувати частину грошей на ремонт і не зберігати непотрібну токсичну для оточуючих річ. Прийом каталізаторів проходить в нашій компанії на простих і вигідних умовах. Ми проводимо оцінку згідно з європейськими прайсами і робимо виплати негайно. З нами вигідно співпрацювати як в одиничних випадках, так і на постійній основі.

Скупка автокаталізаторів у Харкові

Здати каталізатори в Харкові найвигідніше безпосередньо нашим представникам. Також можна зв'язатися з нами телефоном і зробити відправку "Новою Поштою". Наша компанія приймає б/в автокаталізатори:
  • у будь-якій кількості - від 1 одиниці і до необмеженої кількості;
  • від різних марок автомобілів, різного року випуску, всіх моделей;
  • металеві та керамічні;
  • різного ступеня зносу, з автомобілів з будь-яким пробігом.
Якщо вас цікавить продаж каталізатора, зв'яжіться з нами по телефону, щоб отримати безкоштовну консультацію з цього питання.

Дізнатися вартість

01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але й замінити її на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі, накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин, які утворюються в процесі згоряння палива. Викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, - забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР