ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

Викуп (скупка) каталізаторів Запоріжжя

Ми працюємо чесно і відкрито, без якихось прихованих умов і неіснуючих причин для зниження підсумкової суми оплати. Купуємо каталізатори як у фізичних осіб, так і у юридичних осіб. Ви можете звернутися до нас безпосередньо - привезти каталізатор особисто, або скористатися послугами Нової пошти. Ми проведемо XRF аналіз нейтралізатора і визначимо його остаточну вартість. Впливати на ціну буде рік випуску деталі, її модель і загальний стан. Наша компанія приймає каталізатори від будь-яких автомобілів і в необмежених кількостях. Сервісні центри та СТО, з якими ми співпрацюємо, знаходяться по всій країні, а великий досвід роботи дозволяє надавати послуги якісно і без затримок.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Які каталізатори скуповує наша компанія

Нам ви можете здати каталізатор у Запоріжжі:
  • Металевий.
  • Той, що складається з керамічних сот.
Вартість першого буде вищою, оскільки він міцніший, а керамічний більше схильний до пошкоджень, він крихкіший і швидше виходить з ладу. Вартість запчастини вам скажуть менеджери, якщо ви звернетеся в нашу компанію телефоном.

Вигоди від співпраці з нами

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте:
  • Вигідні для продавця умови викупу запчастин.
  • Прості та зрозумілі умови співпраці.
  • Інформаційну підтримку та консультації наших менеджерів.
  • Можливість здати деталі в кількості більше одного, тому що ми приймаємо каталізатори без обмежень.
Постійна і надійна співпраця зі скупки б/в каталізаторів з усієї України. Каталізатор виконує головну функцію в системі очищення вихлопу будь-якого автомобіля, роблячи шкідливі речовини безпечними. Коли каталітичний нейтралізатор виходить з ладу, його можна просто викинути, але значно вигідніше зламаний або старий каталізатор здати в утиль, отримавши за нього грошову винагороду. Наша компанія здійснює прийом каталізаторів із Запоріжжя та інших міст України. Якщо дивитися по всій країні, то у нас найвищі виплати і максимально вигідні для клієнтів умови. Також ми можемо відправити каталізатор із Запоріжжя до столиці, якщо в цьому є необхідність.

Причини поломки каталізатора

Стандартний термін служби автомобільного каталізатора має становити 100-150 тисяч кілометрів пробігу. Але в реальності проблеми починаються значно раніше. Міняти деталь необхідно раз на 3-7 років. Використання неякісного палива ("розведеного" свинцем) знижує термін служби автокаталізатора. На дизельні машини негативно впливає "антигель", що використовується водіями в морозну погоду. І все ж найчастіша причина поломки каталізатора - засмічення дрібними частинками, сажею, або іншими дрібними елементами, які так і не згоріли в процесі роботи механізму. Коли нейтралізатор активно працює, в ньому відбуваються хімічні процеси, запуску яких сприяють метали з групи родію або паладію, що містяться всередині. Саме вони і становлять найбільшу цінність у цій запчастині. Вартість у таких металів висока, тому й вигідно виробникам авто використовувати їх повторно. При утилізації старих каталізаторів у виробництво повертаються необхідні речовини, а навколишньому середовищу завдається менше шкоди. Займаючись викупом каталізаторів, наша компанія сприяє збереженню екології та допомагає автомобільному виробництву.

Несправний каталізатор: ознаки

Звернути увагу на нейтралізатор варто, якщо є такі ознаки: Знизилася потужність двигуна, авто гірше набирає розгін, відчувається "смикання". Під днищем чується гуркіт. Найчастіше це відбувається, коли йде робота на високих обертах (рідко - після запуску). Газ із глушника виходить не пульсуючим потоком, як має бути, а рівним або занадто слабким. Світиться чек на приладовій панелі. Помітивши одну або кілька ознак з перерахованих, варто звернутися до професіоналів для діагностики на спеціальному обладнанні, щоб потім прийняти правильне рішення про подальші дії. А якщо ви вже видалили каталізатор і хочете його замінити, ми можемо запропонувати варіанти - нові та б/в.

Дізнатися вартість

01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але й замінити її на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі, накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин, які утворюються в процесі згоряння палива. Викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, - забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР