ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

Викуп (скупка) каталізаторів у Вінниці

Терміновий викуп каталізаторів: вигоди і переваги

Ми швидко і вигідно викупимо каталізатор будь-якого авто, надамо швидку оцінку технічного стану деталі і озвучимо реальну вартість скупки вже в день звернення.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Чому варто звернутися саме до нас:

 • Ми відкриті для прийому б/в каталізаторів з усієї України, співпрацюємо з СТО, сервісними центрами, приймаємо товар у необмежених кількостях.
 • Наші менеджери готові проконсультувати вас з усіх питань, щодо прийому пристроїв.
 • Пропонуємо вигідні умови для продавця.
 • Співпрацюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.
 • Є можливість співпраці на постійній основі.
 • Умови угоди прості, а весь процес зрозумілий і прозорий.
Щоб вигідно продати каталізатор б/в, не потрібно навіть самостійно знімати його - послуги демонтажу і термінової заміни нейтралізатора доступні для всіх наших клієнтів! Підсумкові ціни на каталізатори автомобільні зі зносом залежать від їхнього технічного стану, марки авто і виду пального, що найчастіше використовувалося, проте в будь-якому разі звернення до нас вирішить питання і буде по-справжньому вигідним! Як і багато інших автодеталей, каталітичні автомобільні нейтралізатори мають свій термін служби, після якого їх доводиться міняти. В середньому автомобіль проходить 100-105 тисяч кілометрів, але поломка каталізатора можлива і раніше - все залежить від стилю і манери їзди. Знос цієї деталі критичний для машини: збільшується витрата бензину або газу, а двигун починає працювати куди повільніше. Після видалення каталізатора і встановлення нової деталі, старий нейтралізатор залишається непотрібним. Викидати його в побутовий контейнер або на звалище заборонено, а перепродати іншим водіям міста Вінниця каталізатор з критичним зносом дуже важко. Набагато простіше буде здати зношений каталізатор в автоскупку і отримати за нього гідну суму, тим самим заощадивши на плановому обслуговуванні авто!

Чому заборонена утилізація каталізатора

Під час згоряння палива утворюються гази, вкрай токсичні для людини. Шкідливі хімічні елементи накопичуються на автокаталізаторі, а, потрапивши в навколишнє середовище, несуть серйозну загрозу і екології, і людському здоров'ю загалом. Час розпаду окремих продуктів згоряння бензину - сотні років, тому утилізацію каталізатора слід проводити в суворій відповідності з екологічними нормами.

Автокаталізатор: пристрій і призначення

Автомобільний каталізатор - це пристрій, необхідний для нейтралізації шкідливих і токсичних випарів, що виникають через згоряння палива під час роботи двигуна. Продажем каталізаторів займаються як сертифіковані салони, так і приватні продавці, але економити на купівлі підробок або реплік не варто. Наявність нейтралізатора обов'язкова для всіх сучасних авто, оскільки ця деталь дозволяє зменшити шкоду екології. Запас міцності оригінального каталізатора - до 150 тис. км за умови ідеальної експлуатації авто і регулярного техобслуговування. У міру експлуатації пристрій забивається, після чого залишається лише здати його в скупку каталізаторів і встановити нову деталь. Ремонт або відновлення якщо і можливі, то обійдуться набагато дорожче середньоринкової вартості каталізатора, а тому недоцільні.

Причини виходу з ладу каталізаторів

Найпоширенішими вважаються такі причини поломок:
 • Механічні пошкодження корпусу каталізатора.
 • Низькоякісне паливо, яке засмічує каталізатор у рази швидше.
Викуп (скупка) каталізаторів у Вінниці дозволяє вигідно продати навіть повністю забитий або критично пошкоджений нейтралізатор, що зменшує витрати на купівлю нової деталі. Прийом каталізаторів з Вінниці та інших міст України проводиться за фактом звернення, а гроші на руки водій отримує відразу після передачі нам несправної деталі.

Особливості прийому каталізаторів зі зносом у Вінниці

Ми викупимо навіть повністю зношений каталізатор, знятий з будь-якого авто - вітчизняних Daewoo, ZAZ або Таврія, ВАЗ, ГАЗ, іномарок різних моделей і років випуску. Щоб дізнатися умови скупки, досить відправити каталізатор з Вінниці на аналіз складу модуля, який проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання і дозволяє встановити технічний стан і ступінь пошкодження нейтралізатора.

Види нейтралізаторів і їх вартість при скупці

Ми приймаємо три види автомобільних каталізаторів:
 • керамічні автокати;
 • металеві нейтралізатори;
 • автокаталізатори-стільники.
Можливий викуп каталізаторів з металу і кераміки. Перші оцінюються дорожче, оскільки містять більше каталітичних металів у своєму складі. Керамічні пристрої найчастіше виходять з ладу в момент їхньої заміни, коли демонтується каталізатор, оскільки їхня комірчаста структура дуже крихка.

Дізнатися вартість

01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але й замінити її на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі, накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин, які утворюються в процесі згоряння палива. Викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, - забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР