ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

Скупка каталізаторів Львів

Якщо вас цікавить викуп (скупка) каталізаторів у Львові, то звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте:
  • повну інформаційну підтримку;
  • оперативну роботу наших співробітників;
  • вигідні умови договору;
  • можливість здійснювати продаж каталізаторів у необмежених кількостях.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Вигоди співпраці з нашою компанією

Також є можливість відправити каталізатор зі Львова в будь-яку точку України, адже ми співпрацюємо з сервісними центрами по всій країні. А нашими клієнтами можуть стати як фізичні, так і юридичні особи. Автомобільний каталізатор - річ важлива і потрібна, але в той момент, коли пристрій виходить з ладу, його потрібно міняти. Тільки виникає питання - що робити з непридатною деталлю? Відповідь проста - віддати нам, адже ми займаємося викупом б/в каталізаторів уже давно. Якщо вас цікавить прийом каталізаторів у місті Львів, то наша компанія стане першим помічником у цій справі. У нас найвищі виплати по країні, тож ви в будь-якому разі будете у виграші, якщо звернетеся до нас, та й не доведеться вирішувати питання утилізації запчастини.

Автомобільні нейтралізатори: що це

Автомобільний нейтралізатор, він же каталізатор, являє собою специфічний пристрій, створений спеціально для того, щоб знижувати рівень токсичності газів, що випускаються будь-якою машиною в атмосферу. Каталізатори в корпусах допалюють до 90% шкідливих речовин, які є токсичними, тим самим захищаючи навколишнє середовище. У цьому і полягає головна функція пристрою, без якого тепер автомобілі навіть не випускаються. Ми здійснюємо скупку каталізаторів у будь-яких кількостях, і кожен охочий може привезти нам запчастини особисто, або відправити Новою поштою.

Навіщо потрібен каталізатор

Каталізатор (нейтралізатор) встановлюється в кожен автомобіль, що випускається сьогодні в світі. Без нього авто, що працює на бензині, буде забруднювати атмосферу своїм шкідливим вихлопом. Каталізатор робить гази менш небезпечними і токсичними, допалюючи їх у процесі своєї роботи. Але якщо він пошкоджений, зношений або вийшов з ладу, його необхідно ремонтувати або повністю видаляти.

Чому потрібно міняти/видаляти автокат

Купуючи новеньку машину, ви можете бути спокійні, що каталізатор у ній прослужить довго, а ось якщо на руках автомобіль б/в, то проблеми можуть виникнути одразу або незабаром після початку користування. Зазвичай каталізатор, якщо він справний, розрахований на пробіг до 150 тисяч кілометрів, а після цієї позначки пристрій краще замінити, оскільки він уже не буде повною мірою забезпечувати виконання своєї головної функції. Від такого каталітичного перетворювача не буде користі, а що ще гірше, він може погано впливати на двигун, що загрожує більш серйозними поломками і проблемами. З огляду на вищесказане, зрозуміло, що видаляти каталізатор просто необхідно, якщо він більше не виконує свою роботу. Оскільки в ньому містяться метали, які в природі вважаються рідкісними і цінними, його не потрібно викидати на смітник, а краще здати в утиль, тобто нам. Так ви отримаєте хоча б невелику грошову компенсацію і будете точно знати, що пристрій відправиться на правильну переробку.

Нейтралізатор зламаний: причини

Здійснюючи скупку каталізаторів багато років, ми можемо з упевненістю сказати, що головних причин поломки пристрою існує дві:
  • Паливо. Якщо на ньому намагаються заощадити і купують продукт низької якості, то це негативно позначається на роботі нейтралізатора.
  • Умови експлуатації. Наприклад, при постійній їзді по нерівностях, каталізатор може пошкоджуватися від ударів.
Для нашої компанії скупка каталізаторів у Львові справа звична, наші менеджери швидко зорієнтують вас за ціною, якщо ви захочете нам здати каталізатор від автомобіля будь-якої марки. Шукайте, хто може купити старий автокат у Львові? Тоді звертайтеся до нас - вигідніших умов покупки ви не знайдете.

Які каталізатори ми приймаємо

Є два види автомобільних нейтралізаторів, які ми скуповуємо:
  • Керамічні.
  • Металеві.
Варто зауважити, що металеві коштуватимуть дорожче, оскільки вони міцніші, а тендітні керамічні оцінюються нижче, оскільки прослужать вони менше. Крім того, має значення рік випуску та модель пристрою.  Ви можете самостійно зняти каталізатор, або звернутися до наших фахівців за допомогою, щоб провести процедуру правильно. А щоб встановити правильні ціни на каталізатори автомобільні, необхідно проводити повний аналіз пристроїв, використовуючи спеціальне обладнання, наявне в нашому розпорядженні.

Дізнатися вартість

01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але й замінити її на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі, накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин, які утворюються в процесі згоряння палива. Викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, - забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР