ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам Каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

Викуп (скупка) каталізаторів в Одесі

Викуп (скупка) каталізаторів в Одесі проводиться нашою компанією вже багато років на вигідних і прозорих для клієнта умовах. Ми приймаємо відпрацьовані каталізатори в різному стані та кількості. Наші співробітники завжди готові проконсультувати вас з питань "як здати каталізатор". Звертайтеся і ви не пошкодуєте!
ДЕТАЛЬНІШЕ

Переваги співпраці з нашою компанією

Компанія HelpAuto (Каталізатори України) здійснює прийом б/в каталізаторів в Україні вже понад 15 років. За цей час ми навчилися швидко і безпомилково визначати стан каталізатора за допомогою високоточної професійної апаратури і здійснювати утилізацію цих пристроїв безпечним способом як для співробітників, так і для навколишнього середовища. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що зробили правильний вибір, оскільки:
 • У нас найвищі виплати за б/в каталізатори;
 • Ми здійснюємо віддалений викуп відпрацьованих каталізаторів і сажових фільтрів по всій Україні, навіть з найвіддаленіших населених пунктів;
 • Сучасна апаратура дозволяє нам робити швидкий XRF аналіз і визначити вартість бу каталізатора за кілька хвилин;
 • Ми працюємо оптом і в роздріб як з разовими поставками, так і на постійній основі, приймаємо каталізатори в будь-якій кількості;
 • Працюємо на прозорих, зрозумілих умовах;
 • Оплату здійснюємо без затримок;
 • Надаємо прайс на скупку каталізаторів за типами і марками,
 • Наші фахівці проконсультують безкоштовно з усіх питань, пов'язаних з прийомом каталізаторів нашою компанією.
Скупка каталізаторів в місті Одеса проходить на постійній основі. Ви можете попередньо проконсультуватися з нами телефоном, дізнатися приблизну вартість каталізатора, а потім зробити відправку перевізником. Відправити каталізатор з Одеси можна "Новою Поштою", щоб угода відбулася в стислі терміни. Ми приймаємо каталізатори з Одеси другий десяток років і за цей час заслужили довіру багатьох клієнтів, отримали велику кількість позитивних відгуків, що гарантує нашу сумлінність і надійність як партнера. У нас абсолютно зрозумілі та виграшні умови, незалежно від того, вирішили ви здати один каталізатор, чи будете постійно з нами співпрацювати. Ми надаємо можливість своїм клієнтам в Україні здати каталізатор за цінами європейської біржі.

Заміна автокаталізатора - причини

Кожна запчастина має свій визначений виробником термін служби, який в ідеальних умовах може бути навіть більшим, від заявленого. Але частіше буває навпаки - несприятливі умови експлуатації "вкорочують вік" багатьом деталям. Якщо розглядати конкретно автомобільний каталізатор, то він дуже вимогливий до якості бензину, дорожнього покриття і йому протипоказані автомобільні "пробки". Розрахований нейтралізатор вихлопних газів на 150 тис. км пробігу, але є нюанси, які можуть стати причиною його поломки. Якщо у вас таке трапилося, вас виручить така послуга нашої компанії як прийом каталізаторів з Одеси. Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до нас за телефоном. Причинами виходу з ладу каталітичного нейтралізатора в автомобілі можуть стати такі чинники:
 • Низькоякісний або етилований бензин - призводять до засмічення стільників, як наслідок їх нагрівання, плавлення і непропускність вихлопних газів.
 • Погане дорожнє покриття - провокує удари, струшування, що призводить до руйнування внутрішньої керамічної частини каталізатора.
 • Несвоєчасне проходження ТО - поломки інших систем, потрапляння до каталізатора сторонніх часток, мастила, рідин призведуть до його поломки.
Можливі як механічні пошкодження автоката, так і банальне закінчення його терміну служби. У будь-якому разі варто звернутися до спеціалізованого сервісу, де можна отримати якісну заміну цієї деталі, оскільки ремонту вона не підлягає. Якщо ви вже раніше зробили цю процедуру і у вас залишився автокат, телефонуйте нам. Ми здійснюємо віддалений викуп б/в каталізаторів в Одесі за найпривабливішими цінами.

Прийом каталізаторів за найкращими цінами

На нашому СТО ви можете вигідно продати каталізатор вашого автомобілю, який вийшов з ладу. Після відвідування СТО багато наших клієнтів вирішують видалити каталізатор. На нашому автосервісі в Києві є така послуга. Якщо ви перебуваєте в Одесі або іншому місті України, то можете звернутися в спеціалізовані сервіси, які допоможуть грамотно позбутися несправної деталі. Якщо видалення каталізатора виконано коректно, то автомобіль ніякої шкоди від цього не зазнає. Навпаки, якісне видалення каталізатора дає змогу поліпшити динаміку розгону авто, зменшити споживання пального і позбавить вас від регулярної заміни цієї деталі раз на 100-150 тис. км пробігу. Автокаталізатор виконує дві функції - фільтрація і перетворення вихлопних газів і розбивка газових потоків. Перша функція важлива для екології, але не для автомобіля. Якщо у вас сучасна машина, то вона вже по максимуму націлена на екологічну експлуатацію. А з другою функцією можуть впоратися і дешевші аналоги каталізатора, які обійдуться вам набагато дешевше. При цьому, здайте свій каталізатор, і це ще перекриє частину витрат на ремонт. Отже, за розумної тактики, видалення каталізатора стане доволі вигідним рішенням.

Типи автомобільних каталізаторів

Ми викупимо каталізатор незалежно від його типу, стану, марки та року випуску. Логічно, що ці фактори впливають на його ціну. Детальнішу інформацію та попередню оцінку ви можете отримати у наших консультантів, які допоможуть вам

Дізнатися вартість

01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але й замінити її на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі, накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин, які утворюються в процесі згоряння палива. Викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, - забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР