ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

Cкупка каталізаторів у Дніпрі

Чому співпрацювати з нами вигідно

Отже, якщо ви хочете в Дніпрі здати каталізатор, чому варто звернутися саме до нас:
 • Ми відкриті для прийому б/в каталізаторів з усієї України, співпрацюємо з СТО, сервісними центрами, приймаємо товар у необмежених кількостях.
 • Наші менеджери готові проконсультувати вас з усіх питань, щодо прийому пристроїв.
 • Пропонуємо вигідні умови для продавця.
 • Співпрацюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.
 • Є можливість співпраці на постійній основі
 • Умови угоди прості, а весь процес зрозумілий і прозорий.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Ціни на прийом каталізаторів у Дніпрі

Якщо ви хочете здати каталізатор, то зорієнтуватися по ціні можна і на сайті, але краще зв'язатися з оператором і уточнити у нього вартість, надавши детальну інформацію про ваш пристрій. Вплив на остаточну ціну надаватимуть: модель, "вік" і загальний стан каталізатора. Якщо є можливість, можете самостійно привезти до нас деталь, а в інших випадках можна скористатися послугами "Нової пошти". На всі питання вам допоможе відповісти компетентний менеджер. Остаточну вартість каталізатора можна отримати лише  після проведення XRF аналізу, для виявлення вмісту дорогоцінних металів.

Які нейтралізатори ми скуповуємо

Ми приймаємо каталізатори декількох видів:
 • керамічні;
 • металеві;
 • що складаються з керамічних сот.
Металеві значно витриваліші, тоді як керамічні вважаються крихкими і недовговічними. Тому автокати з металу коштуватимуть дорожче.

Надаємо послуги зі скупки каталізаторів з Дніпрі

Ви можете купити новий каталізатор в Дніпрі, або замінити свій несправний аналогічним пристроєм, але дешевшим. Щодо вартості каталізатора ми зможемо вас проконсультувати, якщо ви звернетеся особисто або в телефонному режимі. Багаторічний досвід роботи в цій сфері дає змогу нашим фахівцям швидко зрозуміти ситуацію та визначити, який каталізатор найкраще підійде вашому транспортному засобу (з огляду на марку та модель). А вже за допомогою обладнання можна буде визначити остаточну ціну відповідної запчастини.

Для чого потрібен каталізатор

Автомобіль - зручний засіб пересування зі складною будовою. Розібратися в ньому можуть не всі, але є речі, які повинен знати кожен водій і автолюбитель. Наприклад, про те, що каталізатор, який допомагає очищати гази, що виходять з вихлопної труби, річ незамінна. І якщо він зламався або більше не може виконувати свою функцію (зносився), то його обов'язково потрібно міняти. Здається, тут все просто, але виникає інше питання - що робити з віджилою свій термін деталлю? Просто викинути в сміттєвий бак не можна, а в пунктах прийому вторсировини такий "металобрухт" не приймають. На щастя, ви можете звернутися до нас, оскільки ми здійснюємо скупку приймання каталізаторів у місті Дніпро. Ми надаємо послуги не тільки по місту, а й по області. Тому, якщо у вас став непридатним каталізатор, а перебуваєте ви не в межах міста, а десь у невеликому населеному пункті в області, обговорити деталі можна і в телефонному режимі. Досить зателефонувати, щоб дізнатися, як ви зможете відправити нам свій непридатний для використання каталітичний конвертер.

Каталітичний нейтралізатор: функції і як працює

Щоб машина випускала в повітря гази з вихлопної труби менш токсичні, було винайдено пристрій, відомий тепер як нейтралізатор, він же каталітичний конвертер. У дизельного мотора, до речі сказати, є свій пристрій - фільтр сажі, здатний на 90% зменшити кількість сажі у вихлопі. У каталізатора є стандартне місце розміщення - між глушником і двигуном (у вихлопній трубі). При холодному двигуні він не працює, а тільки при нагріванні. Є ще й кисневі датчики, що керують його роботою. У будь-якому сучасному авто є нейтралізатор, і розрахований він на 100 тисяч кілометрів. Коли таку відстань "пройдено", його радять міняти. Пристрій допомагає знижувати у вихлопі автомобіля вміст таких шкідливих речовин:
 • чадного газу, що не має запаху і кольору, але дуже отруйний;
 • летких органічних сполук;
 • оксидів азоту, що створюють смог.

Як зрозуміти, що каталізатор пора видаляти

"Залізний кінь" може повідомити вам, що з каталізатором щось не те, кількома способами:
 • незвичайним кольором диму з вихлопної труби;
 • помітно збільшеною витратою палива;
 • відчутним зниженням потужності авто;
 • двигун починає "плавати".
Але якщо ви сумніваєтеся в причинах, тоді краще звернутися до майстра для огляду і постановки правильного "діагнозу".

Дізнатися вартість

01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але й замінити її на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі, накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин, які утворюються в процесі згоряння палива. Викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, - забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР