ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

ВИКУП Б/У КАТАЛІЗАТОРА
У багатьох автомобілістів потрібні нам каталізатори валяються в гаражах, і люди навіть не підозрюють що їх можна продати за пристойну ціну. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих поліпшити своє матеріальне становище.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатися вартість

Скупка каталізаторів Рівне

Наша компанія займається скупкою автомобільних каталізаторів вже не один рік. Досвідченими співробітниками здійснюється прийом каталізаторів у Рівному, але співпрацюємо ми і з іншими містами по всій Україні. Можете здавати нам пристрої від будь-яких марок автомобілів і різних років випуску. Кількість значення не має, оскільки ми приймаємо запчастини без обмежень. Для нашої компанії скупка каталізаторів у Рівному - робота, до якої ми ставимося відповідально й уважно. Ми налаштовані на співпрацю, тому готові відповідати на будь-які питання про угоду, а якщо потрібна технічна допомога, то наші співробітники її неодмінно нададуть, використовуючи необхідне в кожному конкретному випадку обладнання.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Чому з нами вигідно

Якщо потрібен викуп (скупка) каталізаторів у Рівному, звертайтеся до нас, незалежно від того, фізична ви особа чи юридична - ми відкриті для співпраці з усіма. Вам більше не доведеться шукати за оголошеннями "куплю каталізатор старі бу" надійного скупника, оскільки ми пропонуємо найвигідніші умови угоди і дбаємо про свою репутацію. Співпрацюючи з нами, ви і гроші отримаєте, і екологію збережете, і проблему утилізації пристрою вирішите. Будь-який автомобіль, що працює на паливі, виділяє в атмосферу шкідливі гази, а щоб знизити їхню токсичність, потрібен каталітичний нейтралізатор. Усередині каталізатора знаходиться пластина у вигляді сот - саме там осідають дрібні частинки, що з'являються в процесі роботи автомобіля. Згодом стільники засмічуються або оплавляються, якщо перебувають під впливом занадто високої температури. У деяких випадках (досить рідкісних) можна спробувати відремонтувати пристрій, але найчастіше найправильнішим рішенням є його заміна. Найкраще зіпсований і старий каталізатор здати нам, оскільки так ви зможете хоча б частково компенсувати витрати.

Видалити не можна залишити: що робити з каталізатором

Очищати вихлопні гази - головне завдання нейтралізатора, і кожен водій розуміє, що без цього пристрою машина буде приносити значно більше шкоди навколишньому середовищу. Але заміна каталізатора старого і непридатного до експлуатації на новий - дороге "задоволення". Буває так, що доводиться просто видаляти каталізатор, розуміючи, що далі авто буде псувати екологію якийсь час. Як би там не було, а краще все ж утилізувати наявні у вас старі каталізатори, і в цьому ми завжди готові допомогти. Далеко не кожен водій розбирається в каталізаторах настільки, щоб самостійно визначити причину несправності або видалити пристрій. Оскільки сучасні каталітичні перетворювачі оснащені своєю контрольною системою, що передає дані в загальний блок управління автомобіля, в ньому можуть виникнути збої після неправильного видалення запчастини. Для розбирання каталізатора або його видалення краще звернутися до досвідчених фахівців, у яких є обладнання та багаж знань, що дає змогу вирішити будь-яку проблемну ситуацію. А наші співробітники можуть дати оцінку застарілому каталізатору як під час особистої зустрічі, так і в телефонному режимі. Ми багато років приймаємо б/в каталізатори і можемо швидко оцінити стан пристрою.

Що впливає на роботу каталізатора

Каталізатор є в кожному новому автомобілі, а термін його експлуатації розрахований на 150-200 тисяч кілометрів пробігу. Але це в ідеалі, а в реальності так виходить не завжди. Існує два головні чинники, що впливають на тривалість "життя" пристрою: умови використання; якість бензину. Якщо паливо низькоякісне, каталізатор швидше забиватиметься. А якщо доводиться часто їздити по камінню і вибоїнах, автомобіль часто "підстрибує", переживає тряску, то від таких ударів стільники каталізатора, особливо керамічного, можуть лопнути / тріснути / розламатися.

Ціни на викуп старих каталізаторів

Матеріал впливатиме на вартість приймання каталізатора, наприклад, металевий коштує дорожче, ніж пристрій з кераміки. Крім того, на викуп використаних каталізаторів впливають модель деталі, її вага, країна-виробник (імпортні оцінюються дорожче), а також рік випуску самого авто, з якого знято пристрій.

Дізнатися вартість

01
Компанія працює з 2006 року і є однією з перших на ринку
02
Швидкий ефективний аналіз
03
Розрахунок відразу після аналізу від 50 до 25 000 гривень за кілограм
04
На балансі у компанії 5 СТО за спеціалізацією "вихлопні системи"
05
У нас ви можете не тільки здати відпрацьовану деталь, але й замінити її на нову
УТИЛІЗАЦІЯ КАТАЛІЗАТОРА МОЖЕ БУТИ ВИГІДНОЮ
Точки прийому металобрухту не надають дану послугу, оскільки у вихлопній системі, а саме в фільтрі, накопичується величезна кількість токсичних і канцерогенних речовин, які утворюються в процесі згоряння палива. Викинути каталізатор не можна, це потягне за собою певні наслідки, - забруднення навколишнього середовища, постраждають грунт і грунтові води. Викуп каталізаторів вигідний Вам і екології!
ПОСЛУГИ ТА ПЕРЕВАГИ
КОМПАНІЇ «HelpAuto»
Професійна команда
Індивідуальний підхід до клієнта
Високий рівень обслуговування
Швидкі терміни оцінки і розрахунку за каталізатор
Система знижок та бонусів для постійних клієнтів
ЗДАТИ Б/У КАТАЛІЗАТОР