Стронгер замість каталізатора / що таке стронгер і навіщо він потрібен?

Стронгер замість каталізатора / що таке стронгер і навіщо він потрібен?
  • Posted on 08.12.2016
  • By Катализаторы Украины

У переважній більшості сучасних марок автомобілів, як правило, замість каталізатора встановлений стронгер. Справа в тому, що конструкція цього технічного пристосування влаштована таким чином, щоб потік відпрацьованих вихлопних газів машини під час проходження всередині вивідного каналу неодмінно закручувався навколо власної осі.

Як наслідок, одночасно зі зменшенням рівня тиску помітно збільшується швидкість переміщення газів. Для створення більш зрозумілого уявлення про цей процес можна навести приклад відходу води з ванни. Прямо над зливним отвором потоком утворюється невелика вихрова воронка. Стронгери завжди встановлюються закритою частиною лопаток у напрямку до двигуна автомобіля.

Незважаючи на широке поширення все ж далеко не всі вітчизняні автовласники в повній мірі знають, що таке стронгер. У найпростішому розумінні це сучасна, більш ніж гідна, заміна каталізатору автомобіля, який в силу певних причин передчасно вийшов з ладу. Візуально вона є свого роду «обманкою», яка монтується на СТО і автомайстернях безпосередньо в вихлопну систему транспортного засобу: це металева труба, внутрішня структура якої містить в собі спеціальну спіраль. Здебільшого стронгери встановлюються у вихлопних системах зі зниженим рівнем опору, а саме – в системах прямоточного характеру з метою збільшення загального рівня потужності.

Автомобільний стронгер з кожним новим роком все частіше вибирається власниками різних марок і моделей сучасних авто. Тим самим, це технічне пристосування успішно замінює більш звичний каталізатор (він же нейтралізатор або нейтралітичний каталізатор) за всіма параметрами. На підтвердження цих слів досить поглянути на повсякденну статистику – клієнти різних СТО і спеціалізованих автомайстерень все частіше віддають свою перевагу саме цим пристроям для ефективного виведення і усунення назовні відпрацьованих вихлопних газів. При цьому даному процесу передує скрупульозне очищення вихлопів від токсичних складових компонентів, що виникають в момент спалювання використовуваного палива.

При виникненні необхідності купити стронгер в Києві, слід пам’ятати, що далеко не завжди можна придбати в столичних СТО і автомайстерень бажаний товар. Причини тому можуть бути найрізноманітніші.

У числі традиційних значаться наступні:

  • — дещо завищена вартість продукції, що цікавить,
  • — невідповідність рівня якості заявленому продавцем,
  • — відсутність в наявності необхідної моделі стронгера, що ідеально підходить для даної моделі автомобіля.

Втім, якщо ви особисто зіткнулися з однією з перерахованих вище проблем, не варто впадати у відчай, і робити необачні вчинки, замовляючи необхідні деталі втридорога у нечистих на руку підприємців і ділків.

Так, відвідавши спеціалізований автомобільний веб-портал HelpAuto.UA, завжди можна переглянути представлений асортимент продукції, ознайомитися з його технічними характеристиками і актуальною поточною вартістю. При цьому варто відзначити, що на стронгери ціна завжди відрізняється своєю демократичною доступністю. Здійснюючи у нас необхідну покупку, ви завжди можете бути впевнені в тому, що отримуєте товар високої якості, який відповідає всім нині діючим міжнародним стандартам.

У нас завжди можна знайти стронгери та інші деталі і комплектуючі до всіх популярних моделей легкових автомобілів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.