Б/у каталізатор як спосіб заробітку

  • Posted on 10.06.2015
  • By Катализаторы Украины

При установці нового нейтралізатора вихлопних газів виникає необхідність утилізації старого. Але більш вигідною пропозицією буде здати старий каталізатор за гроші.


бу катализаторы

Чи замислювалися ви про подальшу долю використаних деталей? Автовласники часто не задають подібних питань, а автомеханіки більшість запчастин здають на металобрухт. Альтернативою утилізації є повернення старих великих вузлів при установці нових. В результаті виріб відправляється на заводську переробку, а покупець отримує непогану компенсацію. Подібний цикл здешевлення виробництва є звичайною практикою в розвинених країнах. Такій переробці підлягають: Генератори, Стартери, Рульові рейки, Мости, КПП, Насоси ТНВД і Каталізатори. Поговоримо про останні.

Перерахунок за повернення старої деталі є стандартною процедурою на СТО в розвинених країнах. В Україні подібне явище тільки набирає обертів і ще не є повсюдним. Причин тому кілька: особливості українського законодавства, невисока якість автосервісу, який звик працювати по-старому, відсутність налагодженої мережі збуту використаних виробів. Врахувати подібні нюанси і забезпечити необхідний оборот для підприємств з виготовлення та переробки можуть тільки прямі імпортери.

При виході з ладу каталізатора виникає необхідність в його утилізації, так як він містить важкі метали і канцерогени. Однак, дорогоцінні метали, що  входять до складу каталізатора,  дають можливість вигідно на ньому заробити. Для цього не потрібно придумувати велосипед або відкривати спеціальний напрямок бізнесу. Наша компанія купить ваш відпрацьований каталізатор за гроші або обміняє на знижку при покупці нового виробу.

Оцінка каталізатора здійснюється тільки за фактом вмісту дорогоцінного металу в кераміці каталізатора. Для цього застосовується XRF-аналіз (РФА-аналіз). Це найсучасніший метод експрес-аналізу елементного складу речовини, що знайшов широке застосування в наукових лабораторіях і промисловості, а тепер і в оцінці б/у каталізаторів. Чи буде каталізатор цілим, вирізаним, вибитим або пошкодженим — не має значення.

спец предложение по катализаторам

Спеціально для автосервісів, наша компанія розробила привабливі умови довготривалої співпраці. Це дозволить вам запропонувати своїм клієнтам оптимальні ціни при заміні каталізатора або в разі заміни на стронгер. Ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію, техпідтримку і сервісне обслуговування нашими фахівцями. При цьому ви можете бути абсолютно впевнені в ціні та якості! Будучи безпосереднім імпортером каталізаторів, ми пропонуємо вам якість виробів і обслуговування від виробника. А завдяки прямим контактам з підприємствами з переробки, ми пропонуємо кращі умови з купівлі б / в каталізаторів в Україні!

Наша компанія вже більше 10 років спеціалізується виключно на вихлопних системах і каталізаторах. За цей час ми налагодили тісні партнерські зв’язки з постачальниками за кордоном, сформували широку мережу пунктів продажу та обслуговування в Україні. Ми з радістю поділимося накопиченим досвідом зі своїми партнерами. Головне не бійтеся кризи. Адже важкі часи завжди є визначальними: для одних це глухий кут і згортання діяльності, для інших – Час можливостей і розвитку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.